PC 3000 UDMA ve Express

PC-3000 UDMA ve Express çok sayıda satıcı için (Seagate, Western Digital, Hitachi , Toshiba, Fujitsu, Samsung, Maxtor, Quantum, IBM, SATA (Seri ATA) ve ATA (IDE) arabirimlerine dayalı HDD’lerin analiz ve onarımı için tasarlanmış bir donanım yazılımı çözümüdür. 500 MB – 8 TB kapasite arası ve 1.8″ – 2.5″ – 3.5″ gibi çeşitli boyutlarda depolama aygıtlara (dahili, harici, taşınabilir) destek verir.

Data Extractor UDMA ile birleştirilmiş PC-3000 UDMA  ve Express, SATA, ATA (IDE) HDD’den veri kurtarmanıza izin veren bir donanımdır ve Radian Laboratory Veri Kurtarma Hizmetleri’nin en güçlü ekipmanlarından birisidir. HDD onarımlarında, PC-3000 UDMA ve Express ile Data Extractor UDMA kombinasyonunu kullanırız.

Son kullanıcıdan ziyade veri kurtarma servisi veren şirketler için tasarlanmış bu donanım maliyetli bir üründür. Radian Laboratory veri kaybı yaşanmış HDD ve SSD ürünleri PC-3000 ile derinlemesine tarar ve normalde veri kurtarma yazılımlarının ulaşamadığı noktalardan kayıp dosyaları bulur.

Ücretsiz Tespi Formu doldurarak bizden teklif alabilirsiniz.